vladbespalov (vladbespalov) wrote,
vladbespalov
vladbespalov

Як через черги на кордоні нам повернули 50% вартості квитка


Фото: www.hasag.co.uk

Ще у січні купили 3 квитки на автобус LeoExpress на квітень зі Львова до Кракова. Кожен обійшовся нам у 11,1 євро – сума, еквівалентна українським перевізникам зі старим автобусами без туалетів.
1.
tickets.png

За пару тижнів до відправлення ми отримали e-mail про перенесення часу від’їзду автобусу на 40 хвилин раніше.
При посадці водій в уніформі допоміг нам покласти речі, а привітна стюардеса видала нам безкоштовну пляшку чеської «Кофоли» та мінералки. Дрібниця, а приємно!
2.
IMG_3918.JPG

У чистому туалеті було мило та туалетний папір. Зранку почали продавати каву (ціна десь 4 злотих чи 25 гривень) та закуски.

Оскільки ми їхали перед Великоднем, то на кордоні перед нами були цілих 5 автобусів і до Кракова ми приїхали на 4 години пізніше. На території Польщі почав працювати безкоштовний Wi-Fi і я знайшов інформацію про можливість компенсації.
3.
затримка.png

Прямо в автобусі зв’язався зі службою підтримки через e-mail (працювала вона цілодобово), яка вибачилася за запізнення (хоча черга на кордоні обставини, що не залежать від перевізника).

Коли я нагадав їм про компенсацію (Спасение утопающих — дело рук самих утопающих і нагадувати завжди треба самим), служба підтримки відправили мені формуляр.

Чомусь просили надати інформацію картки у валюті.
4.
дані.png

Наступного дня отримав e-mail про схвалення компенсації.
5.
50.png

За два тижні 50% від вартості 3 квитків, а це 16,6 євро або ж 465 гривень нам повернули. Тільки чомусь на гривневу картку з якої проводив оплату, а не на введену у формулярі.
6.
IMG_6859.JPG

Ось він сервіс міжнародного рівня, який вже в Україні! Чи зробили б так наші українські перевізники, типу BusFor? Вряд чи…

UPD. Як каже мій друг Andrzej Soczówka Вы ехали на рейсе, который был согласован с поездом. Тут действует Pаспоряжение ЕС nr 1371 защищающие права пассажира.


Tags: leoexpress, Євросоюз, Чехія
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments