Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.

  • 1
картопляна запіканка то тортілья. і це може бути окремою стравою.
взагалі вранці в іспанії треба ходити в пекарні за свіжою випічкою. ну і за кавою якщо ви її п’єте. а ще на ринок за свіжими фруктами-овочами. ми ще дуже хотіли купити морепродуктів, але жили в готелі і не мали змоги приготувати

З днем народження, Владе! (трохи запізнилась) Миру Вам, радості, любові, надійних друзів і море гарних нових вражень!

Ви в блог-тур східною і південною Україною не їдете?

Смачний постик. А ми не наважились зайти на тапас, бо не розуміли тексту меню, що на вулиці, а виходить, що так все наглядно. Тортійю купували не раз в супермаркеті готову, коштує недорого, ситно, смачно, в мікрохвильовці розігрівали і однією вдвох наїдались. Єдине, чого мені до неї дуже не вистачало - сметани. Тому, коли купували в перші дні, то їли ще з тією, що в чемодані з нами прилетіла, а в останні - є в них такий вид кесо (сиру), щось середнє між сиром, що на вареники (рос. творог) і густою сметаною, то ним і мастили.

Спасибі за вітання!

Ой, не чув про блог-тур, зараз поки хочу розібратися з Барселоною - трохи написати. Та і спланувати нові мандрівки.

Про тортілью у супермаркетах не знав. Це типу наших вареників, напевно. І той сир варто було б і нам спробувати. Думаю ще повернемося до Іспанії!


Про блог-тур тут http://ibigdan.livejournal.com/18653509.html, я хотіла поїхати зі стартом з середини, з Кіровограда, наприклад, але непросто туди добратись, та й недешево, і назад -для мене проблематично. А маршрут суперцікавий.
Тортійя кругла, на всю сковорідку, нагадує омлет, в який накидали смаженої картоплі, буває кон себойя ( з цибулею) і сін сеойя, - без, ми брали перший.

Дякую! Чесно, не люблю коли багато людей (та і яких мало знаю), ще й на травневі (вже є "досвід" подорожей на свята) і так, коли сам справжня свобода: плануєш маршрут (чи сходиш з нього), більше спілкуєшся з людьми, живеш за кауч-серфінгом чи зустрічаєшся із друзями в інших містах. Правильно кажуть, якщо хочете пізнати країни чи місто - вирушайте один або парою :)
А ви правильно пишете - подвійне "ll" читається як "й". Нам про це казав наш хост та і сам потім читав у словнику про правило читання іспанської.


Edited at 2016-04-19 08:36 pm (UTC)

В нас вся сім"я така - не любимо, коли багато людей. Але тут дуже цікавий маршрут, то я б потерпіла. Та й в реєстраційній формі заявлено сухий закон на 2 тижні, і це добре.
Але я не їду через інші причини - до старту і від фінішу добиратися непросто і як для мене, не дешево. Крім того, деякі мої болячки виступають проти тривалого сидіння, тому літаю літаками (і за 3,5 год. двічі ходжу до дальнього туалету, навіть без потреби), можу проїхати нічним поїздом, щоб полежати, а може й поспати, і своєю машиною, щоб час від часу полежати на задньому сидінні, і через кожні 2 год. зупинитися для фізкульт-паузи.

Так, "ll" читається як "й", ми правила читання майже вивчили. Мову чоловік потроху вчить, а я з грудня зовсім ні, бо ходжу на англійську, безкоштовні курси для пенсіонерів, при бібліотеці, потроху "росту над собою".
В середині травня навчальний рік закінчимо, повернуся до іспанської.

Але іспанською вже можемо не лише назви продуктів прочитати, а й зрозуміти склад. Ну, і всілякі "вхід, вихід, зупика, заборонено, небезпека, туалет, знижка, де знаходится?", числівники , слова ввічливості і т.ін. знаємо.

Розумію, але для багатьох навіть не такі серйозні хвороби стають перепоною (чи вони самі так вважають) подорожувати. Або люди знаходять причину, а не можливість, щоб не їхати. Ви - молодець!

Спробуйте пошукайте ще розмовні клубі англійської. У Донецьку такий був - збиралися (часом були іноземці, у тому числі носії мови). Зараз у Тернополі я знаю мінімум 4 таких клуби! Всі вони безкоштовні. Дуже добре можливість освіжати мову та практикувати її.

Іспанську теж почав вчити але зупинився на продуктах. Якби була більша мотивація то і бажання б з*явилося.

В нас є англ. клуб в обл. бібліотеці, буквально через дорогу від мене. Веде американець. Побула 3 рази, сподобалось, але для мого рівня це поки що напряг, розумію відсотків з 20.
26 квіт. прилітає з США Майкл Готт, команда якого навчала нас 2 тижні щодня майже рік тому. Це буде разовий захід з концертом, але піду.
Якщо хочете, можу переслати на е-мейл скан словничка продуктів іспанською, менше сторінки, можу туди ще 3-4 слова дописати. Все-таки, іспанська -це ще й Латинська Америка, а Аргентина для нас безвізова, та здається, не лише вона.

  • 1
?

Log in